Medarbetare

Vi på Lancelot

Sverker Thufvesson

VD Lancelot Holding / Diskretionär förvaltning

Sverker@lancelot.se

+46 (0)8 440 53 93

Tobias Järnblad

VD, Lancelot Asset Management AB

tobias@lancelot.se

+46 (0)8 440 53 84

Lisa Seligson

Finansiell Rådgivning/ Diskretionär förvaltning

lisa@lancelot.se

+46 (0)8 440 53 91

Christian Granquist

Förvaltare Lancelot Global

christian.granquist@lancelot.se

+46 (0)8 440 53 89

Per Hedberg

Förvaltare Lancelot Global

per.hedberg@lancelot.se

+46 (0) 8 440 53 83

Martin Axell

Förvaltare Lancelot Ector

martin.axell@lancelot.se

+46 (0) 8 545 048 82

Erik Bertilsson

Förvaltare Lancelot Sverige

erik.bertilsson@lancelot.se

+46 (0)8 440 53 88

Johan Dyrstad

Analytiker / Hållbarhetsansvarig

johan@lancelot.se

+46 (8) 440 53 96

Fredrik Moregård

Analytiker

fredrik.moregard@lancelot.se

+46 (0) 8 545 048 81

Emma Clemmedsson

Marknadsföring

emma@lancelot.se

+46 (0)8 440 53 95

Jessica Boman

Risk manager

jessica@lancelot.se

+46 (0) 8 440 53 98

Karin Andersson

Ekonomichef

karin@lancelot.se

+46 (0) 8 440 53 82

Marie-Louise Stierngranat

Chef Back office

marie-louise@lancelot.se

+46 (0) 8 440 53 97

Åsa Jonson

Back office

asa.jonson@lancelot.se

+46 (0) 8 440 53 94

Katarina Wahl

Back Office

katarina.wahl@lancelot.se

+46 (0) 8 545 048 80

Kontakta oss

Kontakta oss

Genom att skicka meddelandet godkänner jag personhantering av mina uppgifter. För utförligt information kring vår behandling av personuppgifter, se Lancelots integritetspolicy.

Den här webbplatsen använder cookiesför statistik och användarupplevelse.

Lancelot Asset Management AB använder cookies för att förbättra din användarupplevelse, för att ge underlag till förbättring och vidareutveckling av hemsidan samt för att kunna rikta mer relevanta erbjudanden till dig.

Läs gärna vår personuppgiftspolicy. Om du samtycker till vår användning, välj Tillåt alla. Om du vill ändra ditt val i efterhand hittar du den möjligheten i botten på sidan.

Cookies